Top wspomagacze dla faceta w styczniu 2023!

Rok 2023 to jeszcze większe wymagania naszych kobiet. Na szczęście, przygotowaliśmy krótki ranking najlepszych produktów, które są wybierane przez klientów Sensimi.pl

Zobacz ranking, wybierz najlepsze produkty lub ułóż zestaw z kilku i ciesz się MOCĄ MĘSKĄ przez cały 2023 rok!

  1. BiggerLoverhttps://sensimi.pl/produkt/bigger-lover/ – Żel z drobinkami złota, nie tylko powiększa ale też pogrubia. Działa mocno nawilżający, dobry do mocnych zbliżeń!
  2. MenActive Fasthttps://sensimi.pl/produkt/menactive-fast/ – Szybki żel czyli prawdziwe SOS dla faceta, szybkie działanie kiedy tylko potrzebujesz. Polecany przed stosunkiem!
  3. Penigen 500 (nowa wersja 2023) https://sensimi.pl/produkt/penigen-500/ – Absolutny klasyk, ulepszona wersja z nowym składem na 2023 rok. Warto spróbować, jeśli stosowałeś wcześniej inne tabletki. Poczujesz różnice!
  4. Sizepowerhttps://sensimi.pl/produkt/size-power/ – Warto jeśli oczekujesz powiększenia. To produkt skoncentrowany właśnie na rozmiar, jeśli chcesz powiększyć to wybierz Sizepower!
  5. Promaxilhttps://sensimi.pl/produkt/promaxil/ – To naturalny odpowiednik niebieskiej tabletki i tego co jest dostępne w aptece, różnica jest prosta – działa szybciej, lepiej i utrzymuje wzwód nawet do 4 godzin!

Co kupić z tych bestsellerów?

Pewne jest jedno – każdy z tych produktów będzie dobry, choć działa trochę inaczej. W styczniu te produkty (top 5 – lista wyżej) kupiło aż 3000 osób, oni nie mogą się mylić 🙂

Polecamy połączyć kapsułki+żel. Bardzo częstym wyborem klientów jest żel BiggerLover w połączeniu z kapsułkami Sizepower lub Pormaxil albo druga opcja: MenActive Fast z Penigen 500.

Testowałem, brałem i nie działa?

Właśnie dlatego zalecamy połączenie dwóch produktów, proszę też pamiętać że w sklepie Sensimi.pl kupujesz produkty już z nowym, ulepszonym składem na rok 2023. Więc jeśli któryś z produktów nie spełnił twoich oczekiwań w roku 2022 to możesz być pewny, że jego nowa wersja będzie jeszcze lepsza.

Warto wypróbować połączenie kapsułki+żel dla polecanego efektu. To najczęstszy wybór mężczyzn, wielu z nich piszę do nas komentarze z podziękowaniami za takie połączenie 🙂

Działaj teraz i zgarnij zniżkę

Dla zdecydowanych klientów przygotowaliśmy KOD RABATOWY który daje Ci aż 23% zniżki – na wszystkie polecane produkty, jest to zniżka procentowa, więc warto wybrać więcej produktów aby oszczędzić jeszcze więcej. Możesz zyskać na tej promocji nawet 500 zł zniżki!

Dodatkowo z tym kuponem rabatowym dostajesz bezpłatną dostawę kurierem UPS w 1 dzień. Dzisiaj zamawiasz, jutro masz paczkę.

Kupon rabatowy

Kupon rabatowy do wykorzystania (wpisz przy zamówieniu) to: MOC2023

Zniżka -23% z okazji nowego roku 🙂

Zniżka zostanie doliczona automatycznie, jeśli skorzystasz z kuponu do 7.01.2023 oprócz zniżki otrzymasz dodatkowy prezent w przesłanej paczce i zyskasz jeszcze więcej 🙂

NA CO CZEKASZ? Działaj teraz! Złóż zamówienie!