W jaki sposób mogę skontaktować się z obsługą klienta?

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów zadbaliśmy o to, aby udostępnić Państwu trzy sposoby kontaktu:

  • Poprzez e-maila (……..)
  • Telefon (……)
  • Formularz kontaktowy dostępny na naszej stronie internetowej.

Mam problem ze złożeniem zamówienia.

Jeżeli mają Państwo jakikolwiek problem ze złożeniem zamówienia, prosimy o kontakt. Dokładamy wszelkich starań, aby jak najszybciej udzielać odpowiedzi na Państwa pytania.

Mam pytanie odnośnie produktów.

Nasz Dział Obsługi Klienta został stworzony z myślą po to, aby pomagać klientom, dlatego z chęcią udzielimy wszelkich odpowiedzi na pytania związane z produktami, jak i również zamówieniami.

Moje zamówienie jeszcze nie dotarło, co mam zrobić?

Jeżeli złożone przez Państwa zamówienie nie dotarło w deklarowanym terminie, prosimy o kontakt. Postaramy się znaleźć powód opóźnienia i jak najszybciej wysłać przesyłkę pod wskazany adres.

Czy jest możliwa wysyłka produktów do innego kraju?

Tak. Umożliwiamy wysyłkę międzynarodową.

Czy Wasze produkty są bezpieczne?

Dokładamy wszelkich starań, aby produkty, które znajdują się w naszym sklepie były sprawdzone i przede wszystkim przyjazne dla klientów. Z tego powodu mogą mieć Państwo pewność, że oferowane przez nas akcesoria są całkowicie bezpiecznie i pochodzą od profesjonalnych producentów.

Chcę złożyć zamówienie hurtowe. Czy jest taka możliwość?

Nasz Dział Obsługi Klienta został stworzony z myślą po to, aby pomagać klientom, dlatego z chęcią udzielimy wszelkich odpowiedzi na pytania związane z produktami, jak i również zamówieniami.

Czy wszystkie lubrykanty odpowiednie są do gadżetów erotycznych?

Wszystko zależy od tego, jaki gadżet został przez Państwa wybrany. W opisie produktów zawsze staramy się uwzględnić taką informację. Jeżeli jednak nie są Państwo pewni, prosimy o kontakt. Postaramy się pomóc.

W jakich godzinach działa Obsługa Klienta?

Jesteśmy do Państwa dyspozycji przez 7 dni w tygodniu – w godzinach od 9:00 do 17:00.

Czy można liczyć na Waszą dyskrecję?

Największą zaletą sex-shopów online, jest możliwość zakupu produktów erotycznych bez kłopotliwego chodzenia po sklepach stacjonarnych. Dbamy również o to, aby wygląd naszych paczek, nie zwracał szczególnie uwagi, dlatego mogą liczyć Państwo na naszą 100% dyskrecję.