WSPÓŁPRACUJ Z SENSIMI.PL

Sensimi.pl oferuje szeroki asortyment produktów erotycznych klasy Premium. Zabawki i gadżety erotyczne dla dorosłych, lubrykanty, żele, medykamenty oraz suplementy diety – to waśnie My. Kupując w Sensimi.pl zyskujecie Państwo dostęp jedynie do produktów sprawdzonych producentów oraz naszych marek własnych niedostępnych nigdzie indziej.

Producenci i Wytwórcy

Chętnie podejmujemy współpracę bezpośrednią z producentami-wytwórcami własnych produktów, szczególnie tych niestandardowych, innowacyjnych.
 
Gwarantujemy elastyczność współpracy i duże możliwości dotarcia do klientów, zarówno do wąskich jak i szerokich grup docelowych.
 
Jeśli więc jesteś producentem, wytwórcą i chcesz umieścić swój produkt w naszym sklepie lub chcesz nam zaproponować stworzenie wspólnego produktu to zachęcamy do kontaktu i współpracy bezpośredniej.

Hurt

Oferujemy sprzedaż hurtową całego naszego asortymentu, zwracając szczególną uwagę na suplementy diety oraz lubrykanty/żele które cieszą się ogromnym zainteresowaniem naszych klientów.
 
Hurtowników zapraszamy do kontaktu w celu nabycia naszych produktów w cenach hurtowych z atrakcyjnymi rabatami dla firm/dużych zamówień.

Dropshipping

Dla właścicieli sklepów, osób zainteresowanych otworzeniem sklepu internetowego ale również zwykłych sprzedawców Internetowych oferujemy Dropshipping.
 
Dzięki współpracy w modelu Dropshippingu, możliwa jest wysyłka i realizacja zamówień przez Sensimi.pl, bez żadnych dodatkowych kosztów.
 
Oznacza to, że możecie Państwo przyjmować zamówienia w dowolnym źródle (serwisy aukcyjne, ogłoszenia, własny sklep internetowy) na nasz asortyment a my zajmujemy się jego wysyłką i dystrybucją.
 
Korzyścią ze współpracy jest zysk w postaci różnicy pomiędzy cenami sklepowymi a cenami hurtowymi, aby rozpocząć współpracę w modelu Dropshippingu konieczny jest kontakt z zespołem Sensimi.pl.

Specjaliści

Do współpracy zachęcamy również doświadczonych specjalistów np. Marketingu czy wykwalifikowanych pracowników/kierowników sklepów internetowych.
 
Jeśli uważasz, że możesz przyłożyć się do rozwoju Sensimi.pl w jakikolwiek sposób, czy będzie to nowy pomysł, doświadczenie czy umiejętności marketingowe to gorąco zachęcamy do kontaktu z naszym zespołem.
 
Cechuje nas elastyczność, świeże podejście, brak ograniczeń terytorialnych (60% naszego zespołu pracuje zdalnie) – Zapraszamy do współpracy!